GİYOTİN CAM MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Giyotin Cam montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

GİYOTİN CAM FİYATI 2023

Sowi Mühendislik olarak Giyotin Cam Sistemlerinde müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
 
Motorlu Giyotin Cam Sistemleri ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Motorlu cam balkon adıyla da bilinen giyotin cam sistemleri ev ve işyerlerinde, balkon, teras, kış bahçesi gibi alanlarda kullanılır. Klasik cam balkonlardan en büyük farkı dikey hareketli sistemidir. Cam balkonlar sağa sola kaydırılarak yatay açılıp kapanırken, giyotin camlarda hareket yukarı ve aşağı dikey şekildedir. Bu nedenle klasik duvarlı balkonlara uygulanması mümkün olmayan bir sistemdir.

Giyotin cam sisteminde genellikle 3 adet cam panel kullanılmaktadır. Bu cam panellerden ikisi yukarı ve aşağı hareket ederken 1 panel aşağıda sabit kalır. Altta sabit kalan panel; cam korkuluk (küpeşte) görevi görür. İster tam kapalı, ister açık olsun tam görüş sağlamasından dolayı bu sisteme tam cam balkon da denmektedir. Manzaranızı kapatmayan, görüşünüzü engellemeyen, mekanlarınıza şıklık ve değer katan giyotin cam balkonlar işlevsellik açısından da klasik cam balkonlardan üstündür.

Motorlu giyotin cam sistemlerinde kumanda veya buton kontrol sistemleri kullanılır. Cam balkon otomatik olarak uzaktan kolayca kontrol edilebilir. Motorlu giyotin cam sisteminin sessiz çalışmasını sağlamak için ise kayışlı mekanizma kullanılır. Opsiyonel olarak eklenen yağmur – rüzgar sensörleri sayesinde yağmur, rüzgar gibi hava olayları karşısında otomatik olarak kapanma sağlanarak giyotin cam balkonların daha işlevsel hale gelmesi sağlanır. Cam giyotin sistemlerinde kullanılan ısı yalıtımlı alüminyum sistemler ve ısıcamlar sayesinde yaz-kış tüm olumsuz hava koşullarından korunma sağlar.

Giyotin Cam Sistemlerinin Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde giyotin cam maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

1
Ürün Seçimi
2
Mekan
3
Ürün Özellikleri
4
Teklif Al!
Neye İhtiyacınız Var?
Montaj Yapılacak Yer
Ürün Özellikleri

1. Ürün Ölçüleri

2. Ürün Ölçüleri

3. Ürün Ölçüleri

4. Ürün Ölçüleri

5. Ürün Ölçüleri

Size fiyat teklifinizi ulaştırabilmemiz için telefon veya e-mail alanlarından en az birini doldurmanız gerekmektedir.