HIZLI PVC KAPI MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Hızlı PVC Kapı Sistemleri montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

HIZLI PVC KAPI FİYATLARI 2023

Sowi Mühendislik olarak Hızlı PVC Kapı Sistemleri montajında müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
 
Hızlı PVC Kapı ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Sarmal hızlı pvc kapılar işletmelerin ihtiyaçlarına göre üretilmekte işletme iç veya dış bölümlerinde kullanabilmektedir. Sarmal hızlı pvc kapı branda kaplanarak üretilebilir. Brandanın farklı renkleri işletmenin bölümlerinin ayrılması konsunda yarar sağlayabilir. Brandaların işlevi sadece estetikle kalmamaktadır, ayrıca darbelere karşı kapı sistemini de korumaya katkı sağlar. Brandanın esnemesi özelliğinden ötürü gelen darbeler kapı yüzeyine direk temas etmediği için kapının korunması ve uzun ömürlü olması kaçınılmazdır. Kapının darbelerden olabildiğince az hasar alabilmesi için branda, çok önemli bir malzeme olabilir. Tabiki branda belli bir seviye darbeye kadar dayanıklıdır, ayrıca brandaların zarar görme ihtimalide vardır.

Sarmal pvc kapı ısı kaybını önleyebilecek bir yapıdadır. Hızlı sarmal pvc kapı uygulandığı alanın ısı kaybını en aza indirgemek konsunda verimli sonuçlar oluşturmaktadır. Yapıların en büyük sorunlarından olan, yapının dışından gelebilecek toz,nem gibi unsurları sarmal pvc kapı dışarıda tutmakta gayet başarılıdır. Bu sayede çalışma alanı dış ortamdaki istenmeyen maddelerden korunmuş olur. Bu tür istenmeyen unsurlar çalışma esnasında personelin dikkatini dağıtıp zararlı sonuçlara neden olabilir. Ayrıca çalışma alanının hijyen koşullarını da tehlikeye atan bu unsurlar hızlı sarmal pvc kapı tarafından engellenir.

HIZLI PVC Kapı sistemlerinin özellikleri

Hızlı PVC Kapı Fiyatları 

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde hızlı pvc kapı maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

SARMAL HIZLI PVC KAPI ÖZELLİkleri

Hızlı ve Kullanışlı

Sarmal Hızlı PVC Kapı Özellikleri

  • Farklı mekanları birbirinden ayırmak, toz-hava sirkülasyonunu engellemek, ısı kaybını azaltmak amaçlı kullanılabilirler.
  • Hem iç, hem dış mekanlarda kullanıma uygundur.
  • 2 mm., 3mm., 4mm. gibi farklı kalınlıklarda uygulama seçeneklerine sahiptir.
  • %25, %50, %67, %75, %100 gibi binme oranlarında yapılan imalatlarla sızdırmazlık oranları ayarlanabilir.
  • PVC striplerin yapımında kullanılan malzeme anti bakteriyel ve yumuşak PVC malzeme olup, mavimsi şeffaf bir yapıdadır.
  • Hızlı PVC Sarmal Kapılarda istenilen hızda iniş-kalkış sağlama imlkanı vardır.
  • Yavaş kalkış – hızlanma – yavaş duruş (soft start – soft stop) şeklindeki çalışma prensibi, sabit hızlı PVC kapıların aksine mekanik aksamı korur.
  • Hızlı PVC Sarmal Kapılarda perde aksamının hareket ettiği yüksek mukavemetli yan dikmelerin menteşeli olması özelliği sayesinden tüm bakım çalışmaları kolaylıkla yapılabilir.
  • Hızlı PVC Sarmal Kapı yan dikmelerinde bulunan 3cm. uzunluğundaki fırçalarla tam sızdırmazlık sağlanır.
  • Özel alüminyum barlarla parça parça birleştirilen modüler perde aksamına sahiptirler.

HIZLI PVC KAPI ÇEŞİTLERİ

Kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre Sarmal Hızlı PVC Kapılar

İzolasyonlu Hızlı PVC İklimlendirme Kapıları

Pozitif (+) derecedeki sevkiyat soğuk oda kapıları, olgunlaştırma odaları gibi sıcaklık derecesini muhafaza edilmesi gerektiren bölgelerde kullanılmaktadır.

Özellikle yana kayar modellere göre daha az alan kapladığı için gıda fabrikaları bu tip iklimlendirme kapılarını tercih etmektedirler.

Ara Bölme PVC Perde

Basit uygulama gerektiren ara bölme, raf perdesi , boyahane bölmesi , araç yıkama alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış ekonomik bir perde modelidir.
Metal aksamı galvaniz çeliktir uygulanacak alana göre alüminyum veya paslanmaz çelik olarak da imal edilebilir.
Açılım tubuter motor ile sağlanmaktadır. Buton kontrolü standarttır. Talebe göre uzaktan kumanda sistemi de uygulanabilir.

Çift Katlı Yüksek Hızlı PVC Kapı

Çift katlı kapılar genellikle rüzgar yükünün daha fazla olduğu mekanlarda tercih edilir.

Çift katlanır kapılar multiple üst grup sistemiyle tamamen civata somunlu olarak imal edilmektedir. Kılavuz sistem ara plakalar ile desteklenmiş galveniz saç içine yine cıvata somun ile bağlanmış, 40×80 mm galveniz profil ile bağlanılmaktadır. Branda kısmı 50×125 özel tasarım alüminyum rüzgar barlarının birbirine modüler perde sistemi ile birleştirilmektedir.

Çift katlı katlanır kapılar aşırı rüzgar alan bölgeler için tasarlanmıştır. 130 km/h hava basıncına dayanıklı güçlü bir endüstriyel kapı çözümleri sunmaktadır.

İç Mekan Yüksek Hızlı PVC Kapı

Yüksek hızlı pvc kapılar iç mekan için ekonomik maliyetli bir çözümdür. Fabrikaların aşırı rüzgar basıncı olmayan bölümleri arası geçişlerde, market ve depo arası bağlantılarda tercih edilmektedir.
Depo hızlı pvc kapı
Fabrika Hızlı pvc kapı

Dış Mekan Yüksek Hızlı PVC Kapı

Dış mekan yüksek hızlı PVC kapılar en yaygın branda kapı tipidir. Genellikle dış mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi pozitif negatif hava basıncı olan iç mekan bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kapılar kullanım olarak basit görünmesine rağmen çalışma mantığı ve verimliliği arttıran bir çok özellik vardır. Kapının bakım ve yedek parçaları, üretim kolaylığı, kullanılan materyallerin verimliliği ekonomi açısından bir çok avantaj sağlamaktadır.