TAVAN PERDESİ MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Motorlu Tavan Perde montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

TAVAN PERDESİ FİYATI 2023

Sowi Mühendislik olarak Motorlu Tavan Perdeleri montajında müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
 
Motorlu Tavan Perdeleri ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Tavan perdeleri başta kış bahçesi, veranda, teras gibi alanlarda cam tavanlara sahipseniz kullanımı elzem ürünlerdir. Ayrıca yükseklik dolayısıyla motorlu perde sistemlerinin en çok rağbet göreni tavan perdeleridir. Çatı dublekslerde, villa ve yazlıklarda, kış bahçesi ve teras katı olan restoran, kafe ve otellerde sıkça tercih edilir.
Tavan perdesi olarak değişik perde çeşitleri kullanılabilmektedir. En çok tercih edilen ise Plise Perdelerdir. Her alana uygulanabilen, eğimli, açılı, dar, geometrik tüm camlara uyum sağlayabilen bu perde çeşidi elbette tavan kullanımı için de son derece ideal bir seçenektir.
Uygulama yapılacak alana ve ihtiyaçlarınıza göre stor perdeler ve zip perdeler de tavan perdesi olarak kullanılabilen ürünlerdir. Hangi seçeneğin ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğuna karar vermek için tavanda kullanılabilecek perdelere bir göz atın.

Tavan Perde Sistemlerinin Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde tavan perde maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

otomatik tavan perdesi seçenekleri

Plise Perde

Plise Tavan Perdesi
Plise perdelerin özellikleri ve kullanım alanlarını incelemek için tıklayın

Stor Perde

Stor Tavan Perdesi
Stor perdelerin özellikleri ve kullanım alanlarını incelemek için tıklayın

Zip Perde

Zip Tavan Perdesi
Zip perdelerin özellikleri ve kullanım alanlarını incelemek için tıklayın

Seçiminiz ister plise tavan perdesi olsun ister stor veya zip perde; tavanda perde kullanımının en kolay ve hatta neredeyse tek yolu motorlu perde sistemleridir. Tavan perdelerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü ve garantilidir. Kontrol seçenekleri ise kumandalı, butonlu veya otomasyon sistemlerine entegre edilerek kullanım gibi pek çok seçenek sunmaktadır. Kumandalı tavan perdeleri tek tuşla saniyeler içerisinde kapatıp açabileceğiniz hayat kolaylaştıran ürünlerdir. İstediğinizde açıp gökyüzünü keyifle izleyebileceğiniz, istediğinizde kapatıp UV ışınlarından sizi ve mekanlarınızı bir duvar gibi koruyabilecek bir ürün. Mekanlarınıza şıklık ve hayatınıza konfor ve keyif katan tavan perdeleri deneyimli ve işinin ehli firmalar tarafından monte edilmelidir. Çünkü tavan perdesi sistemlerinin montajı hassas ve tecrübe isteyen bir iştir. Aksi takdirde yoğun kullanımı olan bu tarz ürünlerin sık arıza yapması ve ek maliyet çıkarması olasıdır. Sowi Mühendislik ekibi olarak tecrübe ve titizliğimizle sorun yaşamadan tavan perdelerinizin keyfini çıkarabilmeniz için buradayız.

motorlu zip perde fiyatları

Otomatik tavan perdelerinin fiyatları kullanılacak perde çeşidine göre, kumandalı perde ya da akıllı ev sistemi ile kullanılmasına göre, hatta bulunduğunuz şehire göre değişebilmektedir. Örneğin İstanbul Anadolu Yakası tavan perdesi montajı fiyatı ile Avrupa Yakası fiyatı bile farklı olabilmektedir.

Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

1
Ürün Seçimi
2
Mekan
3
Ürün Özellikleri
4
Teklif Al!
Neye İhtiyacınız Var?
Montaj Yapılacak Yer
Ürün Özellikleri

1. Ürün Ölçüleri

2. Ürün Ölçüleri

3. Ürün Ölçüleri

4. Ürün Ölçüleri

5. Ürün Ölçüleri

Size fiyat teklifinizi ulaştırabilmemiz için telefon veya e-mail alanlarından en az birini doldurmanız gerekmektedir.