OTOMATİK BAHÇE KAPISI MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Otomatik Bahçe Kapısı montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

OTOMATİK BAHÇE KAPISI FİYATLARI 2023

Sowi Mühendislik olarak Otomatik Bahçe Kapı Sistemleri fiyatlarında müşterilerimize her zaman en uygunu sunmaya çalışıyoruz.
 
Otomatik Bahçe Giriş Sistemleri ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Bahçe Kapısı Giriş Otomasyon Sistemi

Bahçe Kapı Otomasyonu ile konforlu bir yaşam sağlanır. Sık açılıp kapanma özelliğine sahip özel motorlar kullanılır. Uzaktan kumanda ve taşıt tanıma sistemi ile kapıların açılıp kapatılması sağlanabilir. Kapı ağırlığına veya hız ihtiyacına uygun çok alternatif motor seçenekleri mevcuttur. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Özel emniyet sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Yana kayar bahçe kapıları genellikle ray üzerinde sağa yada sola doğru tek parça halinde hareket etmektedir. Bu alanlarda, açma kapama sürecinde kapının hareket edebilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda tercih edilmektedir

Bahçekapısı otomasyon sistemlerinde güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş, engel tanıma ve kapı engel algıladığında insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve ters yönde çalışmasını sağlar.

Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Somfy, Nice ve diğer marka model motorlar ağırlığı 300 kilodan 2000 kiloya kadar olan kapılarda kullanılmaktadır.

Yana kayar bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar oluşturulabilir. Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

Montaj öncesi kapı kasasının mevcut standartlara ve özellikle de aşağıdaki hususlara uygun olduğunu kontrol edilmelidir

• Kapı rayları düz ve yatay olmalı ve tekerlekler kapının ağırlığını desteklemelidir.
• Kapı, hareket mesafesi boyunca kolay hareket etmeli ve yana doğru aşırı bir eğim emaresi olmamalıdır.
• Üst kılavuz, düzgün, sessiz hareketi sağlayacak şekilde kapının kesin boşluğuna izin vermelidir.
• Durdurma tertibatları açılma ve kapanma durdurma konumlarının her ikisinde zemine monte edilmelidir.
• Motorizasyon mekanizmasının takılacağı konum güvenli ve elle kolay açılmayı sağlamalıdır.

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde otomatik bahçe kapısı maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

Otomatik bahçe kapısı çeşitleri

Dekoratif, Hızlı ve Kullanışlı

Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri

 
Binayı veya iş yerinde güvenlik bahçe kapıları ile sağlanmaktadır. İstendiği zaman otomatik olarak açılmakta veya sürgülü olarak kullanılmakta olan bahçe kapıları, kullanılan ortamlara göre değişiklik göstermektedir. Çoğunlukta ferforje olarak yapılan bahçekapıları aşağıdaki özelliklere göre üretilmektedir.

Pek çok kontrol seçeneğine ve Yaya Giriş Kapılı Yana Kayar Bahçe Kapısı opsiyonu da bulunmaktadır.

Otomatik Villa Bahçe Kapısı

Kanatlı Kapı (Dairesel Açılır) Bahçe Kapısı Otomasyonu

 
Tek ve çift kanat kapı uygulamalarında problemsiz en uygun çözümdür. Proje tasarım şekline göre 90° üzeri açılma imkânı da sağlamaktadır. Kompakt ve modern tasarımı ile sisteme çağdaş estetik bir görünüm kazandırır. Mafsal kollu tasarım modelleri, çok büyük ve ağır kapıların yer sorunu olmaksızın her açıda rahatlıkla çalışmasına imkân verir.