OTOMATİK BARİYER MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Otomatik Bariyer Sistemleri montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

OTOMATİK BARİYER FİYATLAR 2023

Sowi Mühendislik olarak kapı bariyeri fiyatlarında müşterilerimize her zaman en uygunu sunmaya çalışıyoruz.
 
Otomatik Bariyer Sistemleri ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Bariyer kontrollü geçiş istenen mekanlarda tercih edilmektedir. Kollu veya mantar alternatife sahiptir. Ekstra güvenlik ihtiyacı olan geçiş noktalarında mantar bariyerler tercih edilmektedir. Sık açılıp kapanmaya uygun bir motor sistemine sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Hızlı açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Sessiz ve konforlu çalışma sistemine sahiptir. Özel emniyet sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Manuel kullanım özelliği vardır.

Açık veya kapalı otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman, site türü özel binaların bahçe veya otopark girişlerinde, hava alanı, otobüs terminali gibi halka açık kalabalık mekanlarda, kontrollü ve sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir. Araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde kontrollü araç geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Mantar Bariyer sistemleri elçilik ve askeri bina girişleri gibi yüksek güvenlik gerektiren yapılarda kullanılabilir. Araç çarpmalarına karsı çok iyi mukavemet sağlayan sistemler olduklarından tercih edilmektedir.

Apartman, otopark, iş merkezleri vb alanlara kontrollü geçişi sağlamak amacıyla gerek uzaktan kumandayla gerekse butonla kontrol edilebilen yere paralel bir kolun inip kalkması vasıtasıyla girişi kısıtlayan bir bariyer sistemidir.

Elektrik kesintilerinde hiç zorlanmadan kolu aşağı yada yukarı hareket ettirmek mümkündür.

Uzaktan kumandalı kullanım olduğu gibi farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde buton, kartlı geçiş, kütle dedektörü ve radar gözleri kullanılabilmektedir.

Otomatik Bariyer Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde otomatik bariyer kapı maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

Otomatik bariyer kapı çeşitleri

Araç Giriş Çıkışlarını Kontrol Etmek İçin Çözüm Sunan

Otopark Bariyer Sistemleri

Otoparkların trafik kontrol noktalarında araç giriş çıkışını kontrol altında tutmak ve sınırlı sayıda araç girişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanılacak alanın büyüklüğüne veya amacına göre çeşitli şekillerde dizayn edilebilen kollu bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri olarak da adlandırılmaktadır. Otomatik olarak açılabilen veya tek bir merkezden kontrol edilebilen sistemler de kurulabilmektedir.

Toplu konut girişlerinde veya otoparklarda genellikle kollu bariyer sistemleri daha kullanışlı olmaktadır. Yoğun şekilde araç girişi olacak ise birkaç saniyede açılabilen ve araç trafiğini aksatmayan kollu bariyer sistemleri önerilir.

Garaj Bariyer Sistemleri

 
Çeşitli alanların girişinde veya trafik kontrol noktalarında araç giriş çıkışını kontrol altında tutmak ve sınırlı sayıda araç girişi sağlamak amacıyla kullanılan kollu bariyer sistemleri, sitelerin veya resmi kurumların otopark girişlerinde de güvenlik amacıyla kullanılmaktadır.

Toplu konut girişlerinde veya otoparklarda genellikle kollu bariyer sistemleri daha kullanışlı olmaktadır. Yoğun şekilde araç girişi olacak ise birkaç saniyede açılabilen ve araç trafiğini aksatmayan kollu bariyer sistemleri önerilir.

Sowi Mühendislik, müşterilerin hareketli sistemlerdeki gereksinimleri karşılamak üzere Bariyer ürünlerini yılların deneyim ve tecrübelerine dayanarak sunmaktadır.

Tüm otomasyon ürünleri ev veya işyerinizdeki diğer otomatik sistemlerle uyumluluk sağlayan özel bir radyo teknolojisi kullanmaktadır.

Sowi mühendislik, müşterilerine kusursuz hizmet sağlamak için özel hizmetler, lojistik çözümleri ve müşteri desteği sunmaktadır.

Otobark Bariyer sistemi

Kollu Bariyerler

 
Kollu Bariyer Sistemleri, Site, Plaza, Otopark Girişleri vb. alanlarda araç giriş-çıkış kontrolünü sağlamak, konut otoparklarına yabancı araç girişini engellemek ve otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan otomatik geçiş sistemidir. Kullanımı kolay ve pratiktir. Kumandalı, kartlı, şifreli ve plaka tanıma gibi farklı sistemlerle kolayca entegre edilebilmektedir.

Bariyer Sistemleri, kullanılacağı mahalin ihtiyacına göre terci edilebilir fotosel, flaşör lamba, güvenli geçiş için trafik lambası, bariyeri koluna şerit led ve elektrik kesintisi durumunda çalışabilmesi için dahili batarya entegrasyonlarına sahiptir.