MOTORLU STOR PERDE MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Stor perde montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

MOTORLU STOR PERDE FİYATI 2023

Sowi Mühendislik olarak Motorlu Stor Perde montajında müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
 
Motorlu Stor Perde ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz
Fiyat Teklifi AL

Pratik kullanımı, modern görünümü ve ekonomik fiyatlarıyla son yıllarda çok revaçta olan ve adeta klasik perdelerin tahtını sallayan stor perdeler tüm mekanların pencerelerinde kullanılıyor. İster klasik, ister otomatik stor perdeler olsun “ofis perdesi” vasfını günümüzde çoktan aşmış durumda. Evlerde; salonlarda güneşlik, çocuk ve genç odalarında perde olarak, yatak odalarında karartma ihtiyacınızı karşılamak için kullanımı artmıştır. Otel, ofis, hastane, poliklinik, muayenehane, stüdyo, masaj ve spor salonu, büro, restoran, bar, kafe, üretim yeri, depo, imalathane gibi hemen her sektörde iş yerlerinde yoğun kullanımı olan bir üründür.

Stor perdelerin bu kadar sık tercih edilir olmasının bir sebebi de model çeşitliliğidir. Her mekana kolaylıkla uyum sağlayabilecek, tatmin edici model seçeneği sunar. Otomatik stor perdeler güneşlik, karartma, black-out, screen, düz renk, desenli, zebra, kadife, saten, polyester, simli gibi istediğiniz modelde somfy motor, tube motor gibi istediğiniz motor seçeneğiyle tasarlanabilir. İsterseniz uzaktan kumandalı stor perde tercih edebileceğiniz gibi akıllı ev sistemlerine dahil edilerek otomatik kontrol imkanı da mevcuttur. Elektrikli stor perdeler sadece motor ve kumaşta değil aksamda kullanılacak malzemelerde de alternatif çeşitlilik sunan, maksimum seviyede özelleştirilebilir perde sistemleridir. Etek çıtasından, borusuna ve hatta kutuya kadar aksam parçalarında her zevke ve bütçeye göre malzeme seçeneği sunar. Mesela ofisiniz için ucuz stor perde istiyorsanız kapalı kutu yerine açık kutu kullanarak stor perde fiyatı daha ekonomik olabilir. Yada ev dekorasyonuna uygun stor perdelere ihtiyacınız varsa gösterişli etek çıtaları kullanmayı tercih ederek daha şık stor perdelere sahip olabilirsiniz.

İmalat ve montajı yapılan stor perde çeşitleri Türkiye’deki en iyi üretici ve markalardan tedarik edilmektedir. Satın alınan perdelerde üst ray olarak metal kasa kullanılmaktadır, kumaşın sarıldığı boruyu ölçüye göre 25’lik, 32’lik, 38’lik alüminyum profillerle imalat yapılmaktadır

Motorlu Stor Perde Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde motorlu Stor perde maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

otomatik stor perdelerin ÖZELLİkleri

Dekoratif, modern ve kullanışlı stor perdeler

Kumandalı stor perde

Otomatik Stor Perde Özellikleri

  • Her bütçeye ve zevke uygun geniş model alternatifi sunar.
  • Ekonomik, kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
  • Stor perdelerde anti-bakteriyel kumaşlar kullanılır, hijyeniktir.
  • Silinebilir, yıkanabilir ve kuru temizlemeye uygundur.
  • Otomatik stor perde motorları dayanıklıdır ve sessiz çalışır.
  • Uzaktan kumanda veya otomasyon sistemiyle kontrol edilebilir.

Black-Out Motorlu Stor Perde

Motorlu stor perde çeşitlerinin arasında özelliklerine ayrı yer verilmesi gereken black-out stor perdeler karartma perde diye de bilinmektedir. Karartma stor perdelerin kullanım amacı ışık girişini tamamen engellemektir. Doğrudan ve aşırı güneş alan mekanlarda tercih edilen otomatik black out perdeler özel kumaşı sayesinde ışığın engellenmesi görevini tam olarak yerine getirmektedir.

Motorlu karartma stor perde

Motorlu stor perde fiyatları

Otomatik stor perde fiyatları tasarımda kullanılacak tüm bu malzeme seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. 2022 güncel stor perde metrekare fiyatları 9 TL ile 160 TL arasında değişebilmektedir. Bu kadar çeşitli ve fiyat aralığı bu kadar geniş bir ürün için fiyat araştırması yaparken doğal olarak kafanız karışabilir. Ancak bizimle irtibata geçtiğinizde ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp en uygun motorlu stor perde fiyat teklifini vereceğimize emin olabilirsiniz.

Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

1
Ürün Seçimi
2
Mekan
3
Ürün Özellikleri
4
Teklif Al!
Neye İhtiyacınız Var?
Montaj Yapılacak Yer
Ürün Özellikleri

1. Ürün Ölçüleri

2. Ürün Ölçüleri

3. Ürün Ölçüleri

4. Ürün Ölçüleri

5. Ürün Ölçüleri

Size fiyat teklifinizi ulaştırabilmemiz için telefon veya e-mail alanlarından en az birini doldurmanız gerekmektedir.