PANJUR MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da panjur montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

PANJUR FİYATI 2023

Sowi mühendislik olarak panjur metrekare fiyatları ve panjur montaj fiyatların da müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz

Panjur sistemleri ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi AL
Panjur Sistemleri

OTOMATİK PANJURLAR

MANUEL PANJURLAR

BALKON PANJURLARI

PENCERE PANJURLARI

Panjur sistemleri ev ve işyerlerimizde; pencere, kapı ve bölme gibi alanlarda kullanılan dekoratif ve işlevsel açıdan çok kullanışlı ürünlerdir. Uzun yıllardır yalıtım, güvenlik, görsellik gibi pek çok amaca yönelik olarak kullanılan panjurlar, hemen her sektörde olduğu gibi teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha modern, daha dayanıklı, daha kullanışlı bir ürün haline geldi. Bu sebeple panjurlara olan talep her geçen gün artmaya devam ediyor.
Önceleri plastik malzemeden yapılmış, ısı yalıtımına çok katkısı bulunmayan, elle açılan ve açılması ve kapanması da pek kolay olmayan panjurlar çoğunlukla yazlık evler gibi günlük olarak sürekli kullanılmayan binalarda tercih edilen ürünlerdi. Kim her sabah gıcırtılar eşliğinde dakikalarca panjur açmak ister ki…
Modern çağda hızlanan hayatlara ayak uydurmak amacıyla geliştirilen otomatik panjur sistemleri artık günlük kullanıma çok uygun ve sağladığı avantajlar ile de sıkça tercih ediliyor. Bir buton ya da kumandaya basarak kendi kendine açılan otomatik panjurlar günlük yaşantımızda bize büyük kolaylık sağlıyor.
Ucuz panjurlar olması sebebiyle ipli panjurlar fiyat avantajı sağlıyor ve hala uygun binalarda kullanımına devam ediliyor elbette. Manuel panjurlar da günümüzde eskisinden daha dayanıklı malzemelerle üretilen, daha fazla yalıtım sağlayan ve daha konforlu bir hal aldılar.
Kullanım amacına uygun, doğru malzemeyle üretilmiş bir panjur seçmek her binada size büyük avantajlar sağlayacaktır. Sowi Mühendislik olarak her ihtiyaca uygun panjur sistemleri sunuyoruz.

panjur sistemlerinin özellikleri

mahremiye ve güvenlik

Mahremiyet Ve Güvenlik

Panjurlar tam olarak kapatıldığında içerinin görünmesini tamamen engeller, adeta bir duvar olur. Meraklı gözlerden ve kötü niyetli kişilerden korunmanızı sağlar. Hırsızlık olaylarına karşı önemli ölçüde caydırıcılık sağlar.
Ayrıca küçük çocukların camdan düşmesine engel olmak, dışarıdan cama isabet edebilecek herhangi bir cismin camlarınıza, eşyalarınıza ya da size zarar vermesini engelleyebilmek gibi güvenlik avantajları da bulunur.

Yalıtım ve enerji verimliliğiYalıtım ve Enerji Verimliliği

Panjur sistemleri elektrik ve ısınma giderlerinizde tasarruf etmenize yardımcı olur ve enerji maliyetlerini azaltabilir. Güneş ışığını ve ısı kaybını engeller, evinizi yazın daha serin, kışın daha sıcak tutar. Böylelikle ısıtma ve soğutma giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

dış etkenlerden koruma

Dış Etkenlerden Koruma

Panjurlar evinizi, işyerinizi, eşyalarınızı ve sizi dış etkenlerden korur. Yağmur, fırtına gibi olumsuz hava koşullarında koruma sağlar. Eviniz veya mağazanızdaki eşyaların güneş ışınlarına maruz kalmaktan dolayı görebileceği zararı engeller.
Ayrıca panjurlar ses yalıtımı da sağlayarak gürültü kirliliğine maruz kalmanızı engeller.

Modern ve Dekoratif Görünüm

Panjurlar binanızın dekoratif görünümüne uyum ve katkı sağlar. Panjur montajı yapılırken binanızın genel görünümüne uygun ve görüntüyü güzelleştirecek pek çok panjur modeli mevcuttur. Panjur modelleri renk seçenekleri açısından da zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Uzun ömürlülük

Uzun Ömürlülük

Kullanılan dayanıklı malzemelerle panjurlar uzun ömürlüdür. Panjur profillerinde özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu, yalıtımlı alüminyum lameller kullanılır. Panjur profilleri ve aksamında kullanılan tüm malzemeler alüminyumdur ve paslanmaz özelliktedir. Kullanılan tüp motorlar ısınmaya karşı termik korumalıdır. Böylelikle uzun yıllar panjurlarınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Panjur Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde panjurun maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

Panjur Çeşitleri

Panjurlar kullanım alanına göre, kullanım amacına göre, kullanım şekline göre ve montaj şekline göre çeşitliliğe sahiptir. Panjur çeşitlerini şu şekilde listeyebiliriz.

  • Otomatik Panjur Sistemleri
  • Manuel Panjur Sistemleri
  • Ev İçin Panjurlar
  • Ofis ve İş Yerleri İçin Panjurlar
  • Pencere Panjurları
  • Balkon Panjurları
  • Jaluzi Panjurlar
  • Monoblok Panjur Sistemleri
  • Dıştan Takmalı Panjur Sistemleri
  • Detay – Gizli Panjur Sistemleri
Fiyat Teklifi AL

panjur seçenekleri

Ev ve İş Yeri Alanlarının Kapı ve Pencere Sistemlerine Tam Uyumlu

Dıştan takmalı pencere panjuru

Otomatik Panjur Sistemleri

Manuel ipli panjur

Manuel Panjur Sistemleri

Kumandalı ahşap jaluzi perdeler

Jaluzi Panjur Sistemleri

Pencere Panjurları

Balkon Panjurları

Monoblok Panjurlar

Dıştan Takma Panjurlar

Detay Panjurlar