İstanbul Pergola & Tente ücretsiz keşif

Hizmet sonrası teknik destek

Ödemede size özel çözümler

Hizmet sonrası teknik servis

Her an bize ulaşabilirsiniz

Hızlı Teklif alın

Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri, açık alanları güneş, yağmur ve diğer dış etkenlerden koruyan, yaşam alanlarının konforunu artıran sistemlerdir. Pergolalar, genellikle ahşap, metal veya alüminyum malzemelerden üretilir.

Devamı...

Bioklimatik Perde | Pergola

IBioklimatik perdeler, lameller adı verilen hareketli panellerden oluşur. Bu paneller, genellikle alüminyumdan yapılır ve farklı açılarda açılıp kapanabilir. Panellerin açısını ayarlayarak, güneş ışığının miktarını, hava akışını ve sıcaklığı kontrol etmek mümkündür. Bioklimatik perdenin diğer ismi; Bioklimatik pergola

Devamı...

Rolling Roof

Rolling roof, açılıp kapanabilen panellerden oluşan çatı sistemleridir. Bu paneller, bir motor veya manuel olarak açılıp kapatılabilir. Paneller açıldığında çatı açıktır ve havalandırma ve doğal ışık sağlar. Paneller kapandığında çatı kapalıdır ve dış etkenlerden korur. Bioklimatik pergola ile arasındaki fark, Rolling roof’un panalleri geriye doğruda katlanabilir (toplanır) yapıdadır.

Devamı...

Tente Sistemleri

Tente sistemleri, dış mekanları korumanın ve dekore etmenin en iyi yollarından biridir. Güneşten, yağmurdan, rüzgardan ve diğer hava koşullarından korunmak için mükemmel bir çözüm sunarlar. Ayrıca, dış mekanlara estetik bir görünüm kazandırmaya da yardımcı olurlar.

Devamı...

Giyotin Cam

Giyotin cam sistemleri, modern ve şık bir mekan tasarımı için mükemmel bir seçenektir. Dikey olarak hareket eden cam panellerden oluşan bu sistemler, bir motor veya manuel olarak açılıp kapanabilir.

Giyotin cam sistemleri, mekanları genişletmenin ve havalandırmanın harika bir yoludur. Bu sistemler, mekanların açık havayla bağlantısını sağlar ve doğal ışık ve havayı içeri alır.

Devamı...

PERGOLA & TENTE FİYATLARI 2024

Sowi Mühendislik olarak, İstanbul’da  Pergola ve Tente sistemlerinin üretimi ve  montajını yapmaktayız. Müşterilerimize her zaman en uygun ve kaliteli  m2 fiyatlarını sunmaya gayret ediyoruz.

Pergola & Tente sistemlerine ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Al Formu

fiyat teklif formu

Üretimini Yaptığımız
Pergola & Tente Sistemleri

Genel fiyat teklif formu

1
Ürün Seçimi
2
Mekan
3
Ürün Özellikleri
4
Teklif Al!
Neye İhtiyacınız Var?
Montaj Yapılacak Yer
Ürün Özellikleri

1. Ürün Ölçüleri

2. Ürün Ölçüleri

3. Ürün Ölçüleri

4. Ürün Ölçüleri

5. Ürün Ölçüleri

Size fiyat teklifinizi ulaştırabilmemiz için telefon veya e-mail alanlarından en az birini doldurmanız gerekmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,