MOTORLU ZİP PERDE MONTAJI

Sowi Mühendislik uzman ekibiyle İstanbul’da Otomatik Zip Perde montajı, imalatı ve teknik destek hizmeti verir.

MOTORLU ZİP PERDE FİYATI 2023

Sowi Mühendislik olarak Motorlu Zip Perde montajında müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
 
Elektrikli Zip Perde ihtiyacınız varsa hemen hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi AL

Zip perdeler yakın zamanda hayatımıza girmiş ancak sağladığı avantajlarla kısa sürede popüler olan gölgelendirme ürünleridir. Bir ürün düşünün; cam balkon, perde ve panjurların avantajlarını bir arada barındıran. Cam balkon gibi ani hava değişimlerinden sizi koruyacak, rüzgara ve yağmura karşı son derece dayanıklı hem de çok daha pratik ve estetik. Bir panjur gibi kapalı olduğunda sizi meraklı gözlerden koruyacak ama siz dışarıyı görmeye devam edebileceksiniz. Üstelik hava sirkülasyonunu da engellemeyecek. Bir perdenin sağlayabileceği güneş ışığını engelleme görevini zaten fazlasıyla yerine getiriyor ve çok daha modern bir görünüme sahip. Tüm bunların yanında tek tuşla zahmetsizce saniyeler içinde açıp kapatabileceğiniz bir ürün. Hem de oldukça ekonomik bir çözüm. Zip perdelerin bu kadar tercih edilmesi elbette doğal.

Fermuarlı perde olarak da bilinen zip perdelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ev ve iş yerlerinde, balkonlarda, teraslarda, özellikle cafe, restaurant, kış bahçesi gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Zip perdeler, hem dış hem de iç kısımların gölgelendirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca zip perdeler cam balkon, tente, pergola, jaluzi, panjur gibi ürünlerle de birlikte kullanılabilmektedir.

Motorlu Zip Perde Sistemlerinin Fiyatları

İstediğiniz çeşit ve ölçülerde Motorlu zip perde maliyeti ne olacak? Hemen öğren!

motorlu zip perde sistemlerinin özellikleri

mahremiye ve güvenlik

Dayanıklılık

Zip perde malzemesinin delikli yapısı ve fermuar dişleri sayesinde alternatif ürünlere göre rüzgara karşı çok daha dayanıklıdır. Özel kumaşının saatte 140 km rüzgar hızına karşı dayanıklı olduğu test edilmiştir. Yalnızca rüzgara karşı değil, yoğun güneş ışınlarının tahrip edici etkisine karşı da dayanıklıdır. Tüm bu özellikleri ile zip perdeler tam olarak dış mekan perdeleridir diyebiliriz.

Estetik Görünüm

Zip perdeler son derece modern bir görünüme sahiptir ve mekanlara elit bir hava katar. Baskı yapılabilir kumaşı ile istediğiniz renkte veya desende perdelere sahip olabilirsiniz. Hatta isterseniz kurumsal logonuzu bastırarak zip perdeleriniz birer reklam aracına dönüşebilir.
Kapalıyken mekanlarınızın görüntüsüne tarz katarken, açık olduğunda da genel görünümü asla bozmaz. Çünkü tavana toplanması ve minimal tasarlanmış kasaları sayesinde göz önünde görünümü bozacak bir şey kalmaz..

Yalıtım ve enerji verimliliği

Ergonomi

Motorlu zip perde sistemleri oldukça ergonomik ve pratik kullanımı olan ürünlerdir. Uzaktan kumanda, buton veya otomasyon sistemlerine dahil edilerek kolay kullanım imkanı sunar. Opsiyonel olarak rüzgar sensörü, yağmur sensörü gibi otomatik kullanım sağlayacak ekipmanlar sisteme dahil edilebilir. Saniyeler içinde açılıp kapatılabilen zip perdelerin bu özelliği ani hava değişimlerinden korunmak için size avantaj sağlar. Motoru sessiz çalışır ve uzun ömürlüdür.
Zip perdeler tavanlara ve eğimli camlara da uygulanabilmektedir.
Ayrıca yanlara açılan ve alan kaybı ve birleşim alanlarından dolayı görüntüde kesintiye neden olan cam balkonlara harika bir alternatiftir. Hem kolayca kapatıp dış etkenlerden aynı şekilde korunabileceğiniz, hem de manzaranızda herhangi bir kesintiye sebep olmayacak, üstelik daha düşük maliyetli bir üründür.

Uzun ömürlülük

Koruma

Zip perdeler mekanlarınızı ve dolayısıyla sizi rüzgar, yağmur, güneş, haşereler ve meraklı gözlerden korur. Rüzgara dayanıklı ve su geçirmez kumaşı sayesinde hava koşullarından etkilenmezsiniz. Güneş ışığının mekana direk yansımasını engelleyerek sofistike bir ışık deneyimi sunar. Aynı zamanda yaz aylarında mekanın güneş ışınlarıyla ısınmasını önemli ölçüde engelleyerek soğutma giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Sivrisinek ve haşerelerin girişini engelleyerek sineklik görevi de görür. Kapalıyken dışarıdan içerinin görünmesini engeller fakat siz dışarıyı görmeye devam edersiniz. Ayrıca mikro delikli yapısı sayesinde hava sirkülasyonunu önlemeden tüm bunları sağlayabilmesi de çok önemli bir özelliğidir.

zip perde kumaşının özellikleri

Otomatik zip perdelerZip perdelerin sağladığı avantajların birçoğu özel kumaşları sayesindedir. İleri teknoloji ile üretilen zip perde kumaşlarınının teknik özelliklerine bakacak olursak:

  • %30 Polyester, %30 PVC ve %40 Ferrari Formulasyon 400 cm
  • UV, UVA ve UVB ışınlarına karşı maksimum koruma
  • Ön gerilimli yapısı ve direnç özelliği sayesinde diğer ürünlerden daha ince yapıdadır
  • Su geçirmez özelliktedir
  • Zip Perde Kumaşı toz tutmayan ve koku yaymayan bir kumaştır. Uzun sureli kullanımlarda güneş ışığı, rüzgar gibi dış etkenlerden etkilenip sararma, solma ve sarkma yapmaz.
  • Temizlenmesi son derece kolaydır. Yağmur suyu ile kendi kendine temizlenebilir özelliktedir.
  • Zip Perde Kumaşı delikli yapısı ile nefes alan bir kumaştır ve yoğuşma yapmaz. Üzerinde kaplı olan Anti-fungus kimyasal madde sayesinde antibakteriyel bir üründür. Mantar, Küf ve bakteri üretmez.
  • Zip Perde kumaşına UV baskı yöntemiyle istenilen renk, desen ve logo çalışması uygulanabilir.
  • Alev geciktirici düzeyinde yangın dayanımı mevcuttur. Alev almazlık sertifikası bulunmaktadır.

motorlu zip perde fiyatları

Otomatik zip perdelerin kaç liraya mal olacağı zip perde montajının yapılacağı alan, kumandalı perde ya da akıllı ev sistemi ile kullanılması gibi pek çok şeye göre değişir. Fiyat öğrenmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

1
Ürün Seçimi
2
Mekan
3
Ürün Özellikleri
4
Teklif Al!
Neye İhtiyacınız Var?
Montaj Yapılacak Yer
Ürün Özellikleri

1. Ürün Ölçüleri

2. Ürün Ölçüleri

3. Ürün Ölçüleri

4. Ürün Ölçüleri

5. Ürün Ölçüleri

Size fiyat teklifinizi ulaştırabilmemiz için telefon veya e-mail alanlarından en az birini doldurmanız gerekmektedir.