Poliüretan Dolgulu Kepenk

poliuretan dolgulu kepenk profili

Poliüretan dolgulu kepenkler yalıtım ihtiyacı ön planda olduğunda kullanılabilecek en ideal çözümdür. Poliüretan dolgu hem alüminyumdan üretilen lamellere hem de çelik lamellere uygulanabilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ister alüminyum poliüretan dolgulu kepenk ister galvaniz çelik poliüretan dolgulu kepenk tercih edebilirsiniz.

Poliüretan dolgulu kepenkler ısı, ışık, nem ve ses gibi dış etkenlere karşı izolasyon sağlamakta oldukça başarılıdır. Özellikle market, fabrika, depo gibi ısı izolasyonunun önemli olduğu işyerlerinde ve iklimsel koşullardan olumsuz etkilenmenin olası olduğu bölgelerde bulunan işyeri ve konutlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca güvenlik ve dayanıklılık anlamında da ek katkı sağlamaktadır. Çelik ve Alüminyum Poliüretan Dolgulu Kepenkler kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla konut ve işyerlerinizi maksimum düzeyde korur.

Poliüretan dolgulu kepenkler roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik profil tipleri ve kalınlıkları kullanılır. Müşterinin istediği ölçüde özel olarak üretim yapılır. Profil kalınlığı ve açıklığı da yine ihtiyaca ve isteğe uygun belirlenir.

Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kepenk fiyatları ve Poliüretan Dolgulu Galvaniz Çelik Kepenk fiyatları kullanılan hammaddenin farklı olmasından dolayı elbette farklılık göstermektedir. Vereceğiniz ölçülere ve istediğiniz malzeme türüne göre Poliüretan Dolgulu Kepenk fiyatını hesaplayıp size teklif sunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe