Pencere Panjurları

Panjur Sistemleri, Dıştan takma panjur, Monoblok kutulu panjur, Otomatik kepenk, Jaluzili panjur

Panjur deyince ilk akla gelen uygulama alanı elbette pencerelerdir. Pencere panjurları en çok talep alan panjur sistemleridir. Uzun yıllardır insanlar pencerelerde yalıtım sağlamak, güneş ışığından korunmak, mahremiyet sağlamak ya da güvenlik ve caydırıcılık için pencere panjurlarını kullanmaktadır. Pencere panjuru modelleri önceleri sınırlıyken, günümüzde her zevke uygun pencere panjur modeli bulmak mümkün. Yeni pencere panjur modelleri bina görünümüne uyum sağlamasının yanı sıra dekoratif ve şık görünümüyle binanıza değer katar.

Pencere panjurları montajını yaptığımız tüm panjur sistemleri arasından istediğiniz şekilde yapılabilir. Otomatik pencere panjuru tercih ederseniz kumandalı ya da butonlu kontrol sistemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ya da manuel makaslı pencere panjuru da tercih edebilirsiniz. Seçim sizin…

Pencere panjurunda kullanılan malzemelerde de ihtiyacınıza uygun seçenekler mevcuttur. Pencere panjuru imalatında özel formda alüminyum ekstrüzyon lameller ya da poliüretan dolgulu, yalıtımlı alüminyum lameller kullanılabilir. Ayrıca panjur profillerinde ve aksamında kullanılan tüm malzemeler paslanmaz ve uzun ömürlü alüminyumdur.

Pencere panjuru fiyatları seçeceğiniz panjur modeline ve isteklerinize göre belirlenir. Standart panjur m2 fiyatı belirlemek pek mümkün ve doğru değildir. Pencerenizin en ve boy ölçülerini aldıktan sonra bize bildirin ve panjur fiyatını sizin için hesaplayalım. Panjur fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurmanız veya Whatsapp ya da telefon yoluyla bize ulaşmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe