Balkon Panjurları

Monoblok apartman panjurları

Balkon panjurları balkonunuzu güneş, yağmur, dolu, fırtına gibi doğal olaylardan koruduğu gibi bina görünümüne de şıklık katar. Balkon panjurları güvenlik açısından da son derece etkin bir seçenektir. Hırsızların eve girmek için en çok tercih ettiği bölüm olan balkonların korunaklı olması önemlidir. Cam balkon gibi balkon kapatma seçenekleri panjurlar kadar güvenli ve caydırıcı değildir. Bu sebeple açık balkonları panjurla kapatmak isteyenler kadar cam balkon panjuru taktırmak isteyen birçok müşterimiz olmaktadır. Mevcut cam balkonun önüne panjur sistemi kurabildiğimiz gibi, açık balkonlara hem cam balkon hem de panjur kurulumunu birlikte gerçekleştirebiliyoruz.

Balkon panjurları tıpkı pencere panjurları gibi pek çok seçeneğe sahiptir. İpli, makaslı balkon panjurları taktırabileceğiniz gibi, otomatik balkon panjuru da tercih edebilirsiniz. Bütçeniz ve isteğiniz doğrultusunda balkonunuza ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak bir panjur taktırmak hiç zor değil. Balkon panjuru modelleri oldukça çeşitli ve mimari yapıya uygun renk seçeneklerine sahiptir.

Balkon panjuru fiyatları seçeceğiniz modele, panjur çeşidine ve balkonunuzun alanına göre değişmektedir. Balkon panjuru fiyatı hesaplamak için panjurun uygulanacağı tüm alanların eni ve boyu doğru bir şekilde ölçülmelidir. Sonrasında ölçüleri bize bildirmeniz ve nasıl bir panjur istediğinizi söylemeniz yeterli. Balkon panjuru fiyatı hesaplanıp size bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe